Zajęcia / Warsztaty / Kursy

...

Wczesna Nauka Czytania

Nasza oferta edukacyjna obejmuje również zajęcia z tego zakresu. Mamy do zaoferowania Państwu niezwykle skuteczną metodę nauki czytania dla dzieci poniżej 6 roku życia. Poprzez naukę intuicyjnego czytania i stosowaną przez nas metodykę dziecko zapamiętuje samogłoski, a potem poznaje sylaby. Pracujemy wg trzech etapów: powtarzania, rozumienia (rozpoznawania), nazywania (odczytywania). Stosowany przez nas rodzaj metody sprawia, że dla dziecka nie jest to tylko mozolna praca, ale przede wszystkim świetna zabawa. Dzieci poprzez kreatywną zabawę poznają tajniki czytania, tym samym automatycznie zapamiętują przekazywane im treści edukacyjne.

cennik kontakt

...

1,2,3 liczysz ty

Jak dodawać, odejmować, mnożyć czy dzielić tego Państwa dzieci nauczą się na naszych matematycznych zajęciach. Z myślą o wzbogaceniu oferty edukacyjnej dla Państwa dzieci stworzyliśmy zajęcia matematyczne, które rozwijają umiejętności logicznego i analitycznego myślenia. Ta ciekawa i bogata oferta edukacyjna jest skierowana dla tych Państwa, którzy chcą poszerzyć kompetencje naukowe i edukacyjne swoich pociech, jak również wspomóc ich w trudnej nauce liczenia. Państwa dzieci poznają skuteczną metodę nauki matematyki, skierowaną również do tych najbardziej opornych dzieci, nasi edukatorzy pomogą opanować tą trudną dziedzinę nauki, jak również wspomogą doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy.

cennik kontakt

...

Zajęcia Edukacyjno - Podróżnicze

"Kreo Przestrzeń" to również przestrzeń dla rozwijania umiejętności poznawczych, zaszczepiamy w dziecku ciekawość do otaczającego go świata, inspirujemy jego indywidualne zdolności poznawcze. Zajęcia edukacyjno-podróżnicze pomagają zrozumieć dziecku odmienność kulturową, wprowadzają w nowy fascynujący świat, uczą tolerancji wobec innych. Nasi edukatorzy za pomocą nowatorskich środków dydaktycznych, wprowadzą państwa dzieci w ciekawy, nowy świat. To będzie niezapomniana podróż, która z pewnością urozmaici czas wolny Państwa dzieci. Chcemy obudzić w dzieciach chęć odkrywania świata i zapał do nauki.

cennik kontakt

...

"do you speak English?"

Jeśli Państwa dziecko jest nieśmiałe, ma problemy z komunikacją na lekcjach języka angielskiego, czy też chcą Państwo podnieść kompetencje językowe swoich dzieci, to z pewnością ta oferta jest dla was. Ciągły rozwój technologii, brak granic i fascynacja podróżami to czynniki, które sprzyjają podnoszeniu i poznawaniu umiejętności językowych, a co za tym idzie również komunikacyjnych. Oferta zajęć z zakresu języka angielskiego to oferta edukacyjna dla tych z Państwa, którzy doskonale zdają sobie sprawę, jak ważną i istotną rzeczą jest rozwijanie umiejętności językowych dziecka. Nasza "Kreo Przestrzeń" dysponuje narzędziami i specjalistyczną kadrą, która pomoże rozwijać umiejętności językowe dzieci z zakresu języka angielskiego. Wprowadzi Państwa dziecko w zawiłości gramatyki języka, pomoże w przełamaniu barier językowych.

cennik kontakt

...

Mówię po chińsku

Z myślą o wzbogaceniu oferty edukacyjnej dla Państwa dzieci stworzyliśmy zajęcia z zakresu języka chińskiego. Ta ciekawa i bogata oferta edukacyjna jest skierowana dla tych Państwa, którzy chcą poszerzyć kompetencje językowe swoich dzieci i rozwinąć w nich ciekawość świata. Język chiński to jeden z najbardziej przyszłościowych języków świata i wcale nie jest on taki trudny, jakby się wydawało. Szyk zdania jest taki sam jak w języku polskim, a dodatkowym atutem tego języka jest brak czasów, brak odmiany przez rodzaje, jak również brak odmiany przez osoby. To oferta zajęć językowych poszerzająca horyzonty możliwości Państwa dzieci, którą organizujemy w ciekawej formie. Dzieci nie tylko poznają tajniki językowe, ale również uczą się kultury orientalnego świata. Język chiński - nic trudnego. Serdecznie zapraszamy do naszej placówki, gdzie dowiedzą się Państwo znacznie więcej.

cennik Kontakt

...

Zajęcia Manualne

Nasza "Kreo Przestrzeń" skupia w swoich szeregach pedagogów z różnych specjalizacji i dziedzin. Oferujemy Państwu zajęcia manualne, które pozwolą rozwinąć potencjał twórczy Państwa dzieci, zainspirują do kreatywnych działań, podniosą kwalifikacje i kompetencje twórcze. Oferta ta jest skierowana do wszystkich zainteresowanych dzieci, które chcą wyzwolić w sobie twórczą pasję i zagospodarować swój wolny czas w miły i efektywny sposób. Prowadzimy zajęcia plastyczne, zajęcia kulinarne, zajęcia artystyczne dla najmłodszych, jak również zajęcia w formie niestacjonarnej tzw. mobilne. Na Państwa zaproszenie jesteśmy w stanie zrealizować zajęcia manualne w waszych domach czy instytucjach, tym samym umilając czas Państwa dzieciom. Bardzo chętnie organizujemy wszelkie uroczystości urodzinowe dla Państwa dzieci (plus urodziny mobilne z dojazdem do klienta).

cennik kontakt

...

Smyko - multisensoryka, logorytmika

Smyko Multisensoryka to zabawy, zabawki, materiały oraz ćwiczenia praktyczne stymulujące zmysły bardzo małego dziecka. Prowadzone przez nas zajęcia wpływają na prawidłowy rozwój psychomotoryczny dziecka, pozwalają określić jego profil sensoryczny. Smyko Multisensoryka to ćwiczenia wspierające rozwój małych dzieci, które opierają się na metodzie integracji sensorycznej. Stymulują one wszystkie zmysły dziecka, korzystnie wspierając jego procesy sensoryczne. Drugą naszą propozycją są zajęcia logorytmiczne, które stanowią niezbędny element pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Zajęcia logorytmiczne wyrabiają u dzieci pamięć ruchową, orientację przestrzenną i koordynację statyczną oraz usprawniają narząd mowy.

cennik kontakt

...Twórcze urodzinki


Twórcze Urodzinki to oferta obejmująca organizację uroczystości urodzinowych Państwa dzieci. Poprzez ciekawe fabuły tematyczne, zajęcia manualne, artystyczne, podróżniczo-edukacyje oraz bogatą ofertę inspirujących zajęć, Kreo Przestrzeń w efektywny sposób urozmaici dziecięcą uroczystość. Jeśli nie mają Państwo pomysłu na organizację dziecięcego event'u służymy pomocą i kreatywnością. Dla Państwa pociech na pewno będzie to niezapomniany czas spędzony z nami oraz przede wszystkim z najbliższymi. Nasza oferta obejmuje również organizację urodzin z dojazdem do Państwa prywatnych domów, czyli tzw. urodziny mobilne. Jeżeli powyższa oferta okazała się interesująca, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

cennik Kontakt

...

Wakacje i ferie z Kreo Przestrzenią

"Kreo Przestrzeń" posiada bogatą ofertę organizacji wakacji czy ferii dla Państwa pociech. W efektywny i twórczy sposób staramy się zagospodarować czas wolny Państwa dzieci, dostarczając im niezapomnianych chwil wspólnie spędzonych z Kreo Przestrzenią. Cechuje nas bogate doświadczenie w pracy z dziećmi oraz niezłomny zapał. Kreo wehikułem czasu zabierzemy Państwa dzieci w krainę przygód, w tajemny i nieznany świat dziecięcej fantazji. Zapraszamy do kontaktu z nami, gdzie przybliżymy Państwu naszą ofertę kolonii czy półkolonii dla dzieci. Przekonają się Państwo, że proponowana przez nas oferta wypoczynku, stanowi atrakcyjną formę spędzania czasu wolnego w miłej i inspirującej atmosferze. Służymy naszymi pomysłami i doświadczeniem.

cennik kontakt

Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu:

Responsive image

508 288 150